SKŁAD ZESPOŁU

Krzysztof Kubziakowski
Krzysztof KubziakowskiKackos
Top Laner
Lucjan Ahmad
Lucjan AhmadShlatan
Jungler
Mateusz Zagórski
Mateusz ZagórskiMatislaw
Mid Laner
Konrad Potępa
Konrad PotępaitzRenifer
ADC
Oskar Bazydło
Oskar BazydłoRaxxo
Support
Michał Kudliński
Michał KudlińskiAvahir
Trener

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi drużyny R-Six Team

MEDIA

Kilka dni temu wszyscy entuzjaści polskiego League of Legends głowili się nad zagadką opublikowaną przez R-SIXTEAM. Nowo utworzona organizacja w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i oficjalnie zaprezentować swój skład LoL-a, który już niebawem rozpocznie zmagania w Ultralidze.

R-SIXTEAM zakontraktował skład Matislawa, Cybersport.pl

Nowa organizacja na polskim rynku esportowym – R6T pozyskało dywizję League of Legends, która będzie startowała w rozgrywkach Ultraligi.

R6T to esportowa sekcja drużyny sportowej – R-Six Team. Głównym sponsorem R-Six Team jest portal umożliwiający wymianę walut – Amronet.pl. Sama organizacja otwarcie mówi, że celuje w najwyższe lokaty w startującej już niedługo ultralidze.

R6T z dywizją League of Legends, ESportNow.pl

Ostatnio internet obiegła informacja o nowej organizacji, która miała dołączyć do polskiej sceny League of Legends. Potem R6T ogłosiło, że trenerem formacji zostanie Michał “Avahir” Kudliński. Dzisiaj poznaliśmy dodatkowe szczegóły i wiemy dużo więcej o całej drużynie, a co najważniejsze – znamy jej skład.

R6T ogłasza szczegóły dotyczące dywizji League of Legends, EWeszło.pl

R6T to esportowa sekcja drużyny R-Six Team. Jej szeregi zasila pięciu zdolnych zawodników z dużym doświadczeniem nie tylko na polskiej, ale i światowej scenie gry League of Legends. Sztab trenerski uzupełnia postać Michała „Avahir” Kudlińskiego – eksperta oraz komentatora ESL Polska.

R-Six Team wkracza na scenę League of Legends. Avahir trenerem, ESportMania.pl

PARTNERZY